Instalacja montaż serwis auto gaz STAG Szczecin

STAG SZCZECIN

Co zyskamy dzięki zainwestowaniu w instalację LPG STAG?

Oczywiście niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, iż wybór instalacji gazowej to nie takie proste i łatwe zadanie, zwłaszcza jeżeli idzie o ich producenta. Dlatego warto dowiedzieć się dlaczego instalację gazowe STAG, są tymi na jakie opłaca się stawiać jednocześnie co przemawia na ich korzyść.

Dlaczego opłaca się montaż instalacji LPG STAG?

montaz auto gaz STAG• Ponieważ dzięki zastosowaniu dwóch zbiorników paliwa, możemy pokonywać znacznie większy dystans bez potrzeby tankowania, jest to bardzo komfortowe rozwiązanie.
• W procesie spalania nie dochodzi do produkcji benzenu czy ołowiu, a inne szkodliwe składniki gazu nie wpływają tak mocno na środowisko naturalne, mowa tutaj o ekologicznym aspekcie.
• Tutaj rzeczywiście mówimy o ograniczeniu kosztów, jakie mogą wynieść nawet 40% to efekt nie tylko zróżnicowanych cen paliw ale przede wszystkim samej wydajności poszczególnych komponentów instalacji
• Instalacje STAG można bez ograniczeń montować w każdym rodzaju samochodzie, tutaj przewaga nad konkurencją pozwala na ich swoiste zastosowanie.

Ogromne doświadczenie na rynku instalacji LPG sprawia, iż STAG stawia nie tylko na innowacyjne ale również wydajne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, jednocześnie proste gdy idzie o ich wykorzystanie. Powoduje to, że taka instalacja STAG spełnia wszystkie jego wymagania, a doskonałym przykładem tego jak góruje nad konkurencją jest fakt, iż instalacje STAG psują się najrzadziej przez co rzadko można spotkać je w serwisach samochodowych

Zależy ci na niezawodnej, nowoczesnej oraz oszczędnej instalacji LPG?

Jeżeli zależy ci na niezawodnej, oszczędnej i nowoczesnej instalacji LPG, to STAG jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem, dodatkowo mówimy o najnowszych technologiach jakie systematycznie sprawiają, iż jeszcze bardziej instalacje LPG zyskują na wartości. Dodatkowo należy pamiętać, iż STAG posiada szereg renomowanych serwisów, zatem profesjonalna diagnostyka naszej instalacji LPG nie stanowi żadnego większego problemu. Cena samej instalacji wraz z montażem, uzależniona jest od rodzaju instalacji (zwłaszcza ilości cylindrów samego silnika) i waha się między 2-6 tysięcy, jednak nie ma wątpliwości co do tego, iż to inwestycja jaka ma jak najbardziej uzasadniony sens. Pamiętajmy, iż montaż instalacji LPG ma w gruncie rzeczy zapewnić nam komfortową i tanią jazdę, STAG nam właśnie to oferuje zatem warto uwzględnić tego typu instalację gazową przed jej ewentualnym montażem. Stawiajmy na najlepsze rozwiązania gdy idzie o technologię zastosowaną w instalacjach LPG, STAG jest tego gwarancją i to kolejny argument przemawiający na ich korzyść.